Náš tým

Kadeřnice a odbornice na vlasovou péči

Patřím mezi ty šťastné, jimž je práce koníčkem. Ve své profesi vlasové stylistky a coloristky pracuji více než 20 let a stále se zdokonaluji. Pravidelně se účastním vzdělávacích programů akademie BES Milano a používám výhradně produkty této značky.

Kadeřnice a odbornice na vlasovou péči

Spokojený zákazník to je smysl mé práce. Péči o vlasy se věnuji již 20 let z toho převážnou část v Atelieru Harmonie. Sleduji nové trendy a inspirací mi jsou školení BES Milano.

Manikérka a Pedikérka

zdravotní sestra, rekvalifikace v centru Heart of Europe Praha – manikúram pedikúra systém Jessica. Praxe v oboru 10let.

Kdo jsme

Kadeřnictví, vlasový salon
Náš tým kadeřníků se pravidelně zúčatňuje školení italské firmy BES – Beauty&Science a pracuje výhradně s jejími produkty. Krémové oxidační barvy BES HI-FI se řadí mezi světovou špičku ve svém oboru. Součístí barvy je včelí vosk, který nahrazuje chemická zhušťovadla. Přítomné obilné proteiny dodávají vlasům lesk a současně plní regenerační funkci. Kvalitní péče, střih a módní trend barev jsou u účesů samozřejmostí. Zrovna tak poradenství a pomoc řešení individuálních problémů vlasů a vlasové pokožky. Kadeřníci Vám sestaví ucelenou řadu vlasové kosmetiky i pro domácí použití. V nabídce je též řada HERGEN – léčebná vlasová kosmetika, jejíž cílené aplikování odstraňuje například potíže s padáním vlasů, s lupy a podobně.

Kosmetika
Arganterapie je přírodní terapie arganovým olejem inspirovaná orientálními procedurami a aromaterapií. Nabízí cestu ke kráse a zdraví v souladu s přírodou s doteky orientu a starověké moudrosti bytí.

ARGANTERAPIE je přímým zastoupením francouzké kosmetické společnosti KAÉ ARGATHERAPIE, která přináší přírodní orientální produkty certifikované značkou ECOCERT A COSMEBIO pro kosmetikou v bio kvalitě.

A proč používat bio kosmetiku?
Používání bio produktů nám zaručuje, že se vyhneme látkám, které nebudou narušovat naši přirozenou biologickou rovnováhu a  poškozovat naše zdraví. Syntetické látky v kosmetice a nejen v ní způsobují podráždění, alergie, mohou být karcinogenní… Biokosmetika klade důraz na používání přírodních, zdraví prospěšných látek. Biologické složky jsou bez obsahu pesticidů, herbicidů, chemických hnojiv, geneticky upravovaných organismů. Biokosmetika vzniká v souladu a s respektem k lidem, přírodě a zvířatům.

Masáže
Všechny námi nabízené druhy masáží uvolňují masírované svalstvo, čímž se povzbuzuje krevní oběh, zlepšuje výživa a okysličení buněk a zvyšuje se elastičnost svalstva. V rovině duševní má klasická masáž blahodárný vliv na nervovou soustavu a celkově pozitivně ovlivňuje psychický stav člověka. Másáž přináší nejen úlevu od bolesti, ale i relaxaci a dotek navozující pocit uvolnění a svěžesti.

Pedikúra a manikúra
V oblasti pedikúry a manikúry Vám náš personál zajistí odbornou péči o Vaše nohy a ruce. Nebojte se usadit do pohodlného křesla a péči o Vaše ruce a nohy svěřte našim pedikérkám a manikérkám.